Zula Oyun Canlı Yayın Montaj YT

Tarih 2nd Aralık 2018 Yazan admin
Spread the love

Merhabalar herkese bugün sizlere çok güzel bir canlı yayın montaj hazırladım umarım izlerken keyif alırsınız iyi seyirler.Abone olmayı ve beğenmeyi unutmayın.

Zula Süper Lig 2. Sezon’u sonuna doğru yaklaştığımız 6. haftada yine birbirinden zorlu ve çekişmeli karşılaşmalar geride kaldı. Zirve yarışının ve alt sıraların gittikçe kızıştığı Zula Süper Lig’in 6. hafta özeti sizlerle!

Hafta genelinde yine beraberlik sonuçlarının ağırlıklı olduğu Zula Süper Lig’de alt ve üst sıralardaki çekişme ikiye katlanıyor. 8’er puanla 4 takım son sıralardaki yerini alırken offline finallere katılacak ilk 4 sıra için verilen mücadele gittikçe artıyor.

Derbinin galibi Galatasaray Espor

Aldığı 2 galibiyetle 6. haftayı kayıpsız kapatan tek takım olan Galatasaray Espor, 2. sıradaki Gamers of Future ile olan puan farkını 5’e çıkardı. 2. günde 1907 Fenerbahçe ile derbi mücadelesine çıkan sarı kırmızılılar, Çin Bahçeleri ve Safranbolu haritasında gösterdiği muhteşem performansla haftaya galibiyetle başladı. Böylelikle 1907 Fenerbahçe’ye karşı yenilgisiz serisini devam ettirdi.

6. Haftanın en iyisi KeeVz

Derbi karşılaşmasında gösterdiği performans ve aldığı team kill ile haftaya damgasını vuran KeeVz, hafta genelindeki iyi oyunuyla da en iyi oyuncu olmayı başardı.

Zula Süper Lig 6. Hafta Maç Sonuçları
6. Hafta 1. Gün

İstanbul Espor Kulübü 1-1 Outlaw Esports
Vengeance 0-2 Oyun Hizmetleri
6. Hafta 2. Gün

Outlaw Esports 1-1 Gamers of Future
ICE Warriors 0-2 Bursa Espor
Mod-Z Esports 1-1 İstanbul Espor Kulübü
Galatasaray Espor 2-0 1907 Fenerbahçe
6. Hafta 3. Gün

ICE Warriors 0-2 Galatasaray Espor
Bursa Espor 1-1 Oyun Hizmetleri
1907 Fenerbahçe 1-1 Mod-Z Esports
Gamers of Future 1-1 Vengeance

Yorum