Tebrikler Kuruluşumuz'dan Hizmeti ve Gold Sağlık Paketi (Dolandırıcılık)

Tarih 5th Eylül 2010 Yazan admin
Spread the love

Arkadaşlar daha demin telefonuma bir mesaj geldi. Numaraya baktım kontörlü bir hat numarası ve güya ben ücretsiz acil ambulans hizmeti ve tam kapsamlı %80 indirimli check-up kazanmışım. Bu sıra hastaneye sık gidiyorum özel hastaneye değil Cerrahpaşa’ya ki oradan da böyle bir mesaj gelmeyeceğine göre. Bende dedim acaba bilgilerimi özel bir hastaneye mi verdiler.
Şu internet iyiki var diyorum. Bazen çünkü sizi kimden mesaj geliyor, kim arıyorsa. Ben hemen temkinliyimdir Google da aradım çünkü ne olur ne olmaz dimi.
İşte o Mesaj
hediyeler
Arkadaşlar Google arama sonucunda ilk çıkan 1. sıradaki siteye bakın. hemen o sitelerine de girdim. Ve Sonuç :
mesaj hastane
Sen milyarca para harcayacaksın da böyle basit bir site mi yapacaksın. Hastane sitesiymiş güya hastane sitesine bakın. Hiç mi hayatımızda radyoloji veya hastane sitesi gezmedik. Aman dikkat benden uyarması
Düzenliyen: By_Karizma

5 Responses to “Tebrikler Kuruluşumuz'dan Hizmeti ve Gold Sağlık Paketi (Dolandırıcılık)”

 1. By_Karizma dedi ki:

  İstediğiniz kadar telefonlarınızı reklamlara kapatın bu mesajlar yine gelir.Çünkü Gönderen numaralar özel numaralar.Yani kişisel numaralar.Reklam numarası değil.Böyle mesajlar gelirse sileceksiniz bukadar basit.

 2. Ferit dedi ki:

  Banada bu ay iki kez aynı mesaj gönderidi.Hemen 02122136040 nolu telefonu arayıp kaydınızı yaptırın diyor.Hediyenizi alın!!
  yazmış zavallı insanlar bunlar karşısındakilerini ne sanıyorlar yolunacak bir tavukmu?
  Mesajı gönderende şu vatandaş:05318888932

 3. Orchard bank dedi ki:

  Thanks to get a quite obvious and advantageous posting. I am undoubtedly a violator of many of these rules. I normally acquire by myself conflicted when composing a weblog post because I see me personally composing more than folks would like to go through, but I sense that I have got to do the topic matter proper rights by thoroughly protecting it. I think that by subsequent a few of these rules I finish up decreasing out critical aspects to the discussion. I guess you will have to find a balance.

 4. William B dedi ki:

  Cool, If you have a website in English language with 500 unique visitors per day, I can make you earn $200-1000 everyday and the request is after receiving the payment, we share the revenue 50 to 50. This is an invitation sent to you via a group-sending software, which helped me send more than 50,000 invitations to blog writers using wordpress, although only 5 of them established the cooperative relationship with us, they now get $2000-10000 every month. If you are interested in this invitation, please contact us. You will get an auto email reply with an url link liking to detailed information about this project. 😀

 5. Link Building dedi ki:

  This is good info! Where else can if ind out more?? Who runs this joint too? Keep up the good work 🙂

Yorum