Süperstar, Rihanna'ya meydan okudu

Tarih 6th Haziran 2010 Yazan admin
Spread the love

Ajda Pekkan
64’lük Süperstar, transparan ve jartiyerli rock kıyafetleriyle, İstanbul’da konser veren Rihanna’yı aratmadı
MÜZİK dünyasının yıldızlarından Rihanna’nın Kuruçeşme Arena’daki konserini izleyen 64 yaşındaki Ajda Pekkan, önceki gece Açıkhava Tiyatrosu Cemil Topuzlu Sahnesi’nde verdiği konserinde Nur Yerlitaş’ın tasarladığı seksi ve cesur sahne kıyafetleriyle, izleyicilere “Rihanna da kimmiş!” dedirtti. Sahneye gelinliği andıran alt tarafı kabarık bir tuvaletle çıkan Ajda Pekkan daha sonra elbisesinin altını çıkarınca tüm izleyiciler, hayranlıklarını uzun bir “Ooooo” sesiyle belirtti. Ajda, Amerikalı şarkıcı Cher’in sahne kostümünü andıran mayo görünümünde bir kıyafet daha giydi. Konserin son bölümünde ceketin altına sadece jartiyerli çorap giyen Ajda Pekkan, şarkılarını rock tarzında yorumladı.
Konser Notlari
Daha önceki konserlerinde şarkı sözlerini unuttuğu gerekçesiyle eleştirilen Pekkan için, sahnenin iki tarafına yerleştirilen monitörlerde şarkı sözleri ile konuşma metinlerinin yazılı olduğu görüldü.
Hayvan sevgisiyle tanınan Ajda Pekkan “Hayvanların durumuna çok üzülüyorum; onlar çok sahipsizler ve biz insanlar onlara kötü davranıyoruz. Bir gün bu konularda bir gazetede köşe yazmak istiyorum” dedi.
Dinleyiciler arasında Nilgün Belgün, Semiramis Pekkan, Seda Sayan ve Aysun Kayacı gibi isimler de vardı. Konserin finalinde Sayan’ı sahneye alan Pekkan, birlikte bir şarkı seslendirdi.
Düzenliyen: By_Karizma

3 Responses to “Süperstar, Rihanna'ya meydan okudu”

  1. Evampnump dedi ki:

    Good super….

  2. Evampnump dedi ki:

    Thanks Admin Super….

  3. Phedibrobre dedi ki:

    THanks Admin.

Yorum