Sohbet Ruleti, Chat Ruleti

Tarih 6th Mayıs 2010 Yazan admin
Spread the love

Sohbet Ruleti

sesli sohbetler
Sesli Sohbet insanların internet üzerinde hic bir ücret ödemeden faydalandığı bir iletişim aracıdır. İnsanların Sesli konuşmak için genelde Telefon vb. Gibi ücretli hizmetleri yoğun şekilde kullandığı günümüzde,Sesli, Yazılı, Kameralı, Sohbet chat siteleri alternatif olarak görülebilir. Örnek vermek gerekirse başka şehirlerde yaşayan bir kullanıcı Sesli Sohbet siteleri üzerinden akrabaları ile toplu şekilde veya boş bir Sesli Sohbet odasında birebir konuşma yapabilmektedir. Bizim Sesli Sohbet sitemiz üzerinden Sesli Sohbete bağlanarak sitemizde bulunan kullanıcılarla tanışma fırsatı yakalaya bilir yeni dostlar arkadaşlar edinebilirsiniz

5 Responses to “Sohbet Ruleti, Chat Ruleti”

 1. redbull33 dedi ki:

  super

 2. neçirwan dedi ki:

  slm

 3. redbull33 dedi ki:

  harika

 4. Harriette Updyke dedi ki:

  I’d be inclined to bury the hatchet with you here. Which is not something I typically do! I enjoy reading a post that will make people think. Also, thanks for allowing me to speak my mind!

 5. Wiley Happenny dedi ki:

  I’d be inclined to be of the same mind with you one this subject. Which is not something I typically do! I really like reading a post that will make people think. Also, thanks for allowing me to speak my mind!

Yorum