Rove saçma Bush Beyaz Saray rakipleri 'Motives' Ya Them Called isimleri sorgulanmış Asla Alacaklar

Tarih 24th Mayıs 2010 Yazan admin
Spread the love

Rove
Eski Beyaz Saray danışmanı Karl Rove kendisi için bir isim yapmış olarak Başkan Bush’un “mimar”Için el altından taktikleri kullanılarak kazanmak seçimleri ve smear rakipler. Bu yüzden olduğunu Oklahoma’da bir kitap imzalama sırasında bu hafta Rove Bush’un “onların muhalefet” etiketleri aşağılayıcı aramak için çalışanları asla izin ilan şaşırtıcı “veya”soru onların motifleri”:
“Başkan Bush, örneğin, bir Beyaz Saray staffer veya yönetim sözcüsü dışarı çıkmak ne bu yönetim ve selefi rutin mi yapmak asla izin – Bu muhalefet partisi etiketlerin aşağılayıcı liderleri çağrı girme ve motifleri soru”Dedi.
Oklahoman’s Ryan Dean belirtildiği gibi, “Aslında, Rove ve Bush yönetiminin diğer üyeleri rutin rakiplerinin Irak savaşı ve kritik edildi onların vatanseverlik sorgulandı. “A 2007 konuşmasında, Rove doğrudan siyasi rakiplerinin” motifleri “o Senatör Dick Durbin (D-IL) kasten üslup kullanması ima meydan o olur Amerikan askerlerini tehlikeye:
“Bana sadece Ortadoğu için oldukça basit terimler: Al Jazeera şimdi yayınları Senatör Durbin sözleriyle bu koymak, Let kesinlikle büyük tehlike bizim asker koyarak. Artık ihtiyaç liberallerin nedenleri hakkında söylenecek.”
2008 kampanya, Rove sırasında şüphe Şimdi Başkan Obama’nın vatanseverlik bir bayrak pin – giymemiştir için ona saldırarak rağmen Rove bir yorgunluk değildi zaman – ve “göstermek için değil Michelle Obama eleştirdiyeterli yeterli”Yurtseverlik diye uzun bir konuşma ülkenin sevgisi professing vermişti sonra.
Ve Rove Bush Beyaz Saray, Rove ve dürüstlük lanse Aynı konuşmada yanlış atfedilen Başkan Obama aslında Michelle kondu bir beyanat.

Yorum