Omegle Sohbet Omegle Kamerali Chat

Tarih 13th Eylül 2010 Yazan admin
Spread the love

Omegle
Yep Yeni Platform Sizlerle Omegle sohbet omegle chat omegle dünyanın her yerinden ulaşılabilen ilk amacı yazı ile sohbet olan ve bu konuda dünyanın dört bir tarafından insanlar ile seviyeli bir sohbet ortamı kurabildiğiniz bir sitedir. Bu konuyu açmadan önce aklımıza sohbet kelimesi gelince ilk olarak omegle gelmiştir. Yanlız omegle’nin ilk amacı yazışma ile insanların birbirleri ile chat yapmaktı. Fakat omegle chatroulette’in bu denli popüler olduğunu gördükten sonra var olan kullanıcı kitlesinin azalması sebebiyle ufak bir eklenti ile video chat özelliğini aktif etmiştir. Omegle chatroulette ile sohbet chat platformlarında neredeyse büyük bir rekabet içindedir. Omegle’de görüntülü konuşma yamak için ilk olarak omegle’nin sitesine giriş yapıyoruz. Omegle açıldığında karşımıza Talk the stranger’s sloganı çıkıyor anlamı Yabancılarla Konuş.Omegle açıldığında karşımıza hangi platformda sohbet edeceğimizi seçmemize yarayan iki mavi buton çıkmaktadır.İlk açılışta Video butonu gri durumdadır.Video özelliği için java yazılımının bilgisayarınızda kurulu olması gerekidir. Eğer açılışta sizlere java uygulaması çalıştırılsınmı şeklinde bir uyarı verirse kabul etmelisiniz.
omegle, omegle chat, omegle sohbet, omegle chat türkiye, omegle sohbet türkiye,omegle, omegle chat, omegle sohbet, omegle chat türkiye, omegle sohbet türkiye,omegle, omegle chat, omegle sohbet, omegle chat türkiye, omegle sohbet türkiye
Düzenliyen: Karizma

3 Responses to “Omegle Sohbet Omegle Kamerali Chat”

  1. Eren dedi ki:

    yeni arkdaşlık arama peşindeyim

  2. Cataclysm CD key dedi ki:

    Good blog, RSS taken:D

  3. Online Casino Fan dedi ki:

    I must say. while reading what I just read, you sound like an exciting author! Really, you use very good grammar, proper use of pronunciations, proper everything! I might also like to add and say that I believe you pin pointed my style of writing as well which I love! What I also like about your blog is that you give an opportunity for a larger variety of an audience to unravel the immense storyline of your writings. And with that, I think you will definitely continue succeeding in flourishing an exceptionally well written piece 🙂 Another page I read today with nice grammar is article at another website.

Yorum