Jumong TV dizisi

Tarih 7th Kasım 2010 Yazan admin

Jumong
Jumong Korece: 주몽 Hanja üzerinde drama yayınlanan olduğu tarihsel bir Güney Kore’s MBC Özel Drama Yıldönümü televizyon ağı olarak 45. Başlangıçta 60 olarak ayarlanır, MBC popülerlik nedeniyle bölüm karar için 81 kadar uzanır bu. Onun hayatı tasvir Jumong Taewang, (bir krallığının kurucusu Goguryeo). Jumong Çünkü birkaç kayıtları tarihsel bulunamadı olan detaylar, çok sanatsal lisans alınır. Çok çevreleyen orijinal mitler daha fazlası ile yerini almış Jumong aşağı-to-earth hikaye gibi doğum yaptığı ile ilgili olarak bu. Bunun bir büyük bir parçası olarak kabul ayrıca “Kore dalga.
Gojoseon’un düştü Han İmparatorluğu ve Çin. Geriye kalan sadece İmparatorluğu’na yatıştırmak Han ama ayrı şehir seçmeli hiçbir devletler var. serilerinde, Han onlara silah demir yeni gibidir tasvir zalim onların mülteci tutuklu ve gösteren alarak.
Hae Mosu, efsanevi bir asker ile güçlerini birleştirir Geumwa, veliaht prensi Buyeoyaratmak, vahşet karşı Han sırada, Damulgun(Damul ordu) Gojoseon’un mülteciler savunmak bir asker bant. Hae Mosu, askerlerin Han çatışma karşı bir yaralı sonra ve hayatta yarım yüzen aşağı bir nehir. Yuhwa) Lady prenses Haebaek kabile (sağlığı hemşireleri onu geri bulur ve onu. Ancak, Han, Mosu Hae arayan ve zemin keşfetmek o adama kabile yerle bir oldu ve) Hae Mosu, onlar (baktı gibi barınma prenses oldu. Hae Mosu zamanında kaçar ve kabile seyahat kervan bir o getirene kadar Gyeh-Ru. Gyeh-Ru kabile başkanı cetvelin tüccar, aynı zamanda, bir teklifi Hae içinde iş Mosu bir kervan adam kim değil, bilerek. Cetvel, Yeon Ta-Bal, konuşma söyler Hae onun kendisine katılmaya Mosu için çadır ve onlar tanıtmak birbirleriyle ve paylaşmak. kabile Haebaek Haber ve konuşmanın ortasında açılır yüzünde konukların görmeye şok bakmak, Yeon Ta-Bal kendini Mosu Hae başlarsa konuk olarak şüpheli onun. Ertesi gün, kervan gitti ama emek içine durur gittiğinde onlar duymak karısının Yeon söyledi. Onlar ve kamp kurmak So Seo-No doğar ve korunan, varsayım olarak Hae’s, takviye Yeon hırsızlar grup bir karşı kervan ticaretinin Mosu savunur. Yeon’s kervan hakları ile ticaret vardır Han Hanedanı kendisi, bu nedenle Yeon ve Hae Mosu kaçış bilir yakalama ödül için yaptığı harika. Bu noktada, o Mosu olan Hae tam olarak ikna konuk onun. çünkü zarardan kızı onun korumalı onun kervan vardı ve o, Yeon içinde su karar değil Mo-Hae açın.
Geumwa için Hae Mosu döner ve çatışmalar devam ettirin. Haebaek ve prenses Hae Mosu sever ve onun hakkında aynı hissediyor. Böylece, onun teklif ve birlikte yaşamak. Ancak onların amacı Damulgun ilerleme bütün mültecilerin ücretsiz olarak, Han Damulgun girişimi kurtarmak için sahte mülteci olarak askerlerini gizlemek. ve “zırhlı süvari,” Onu öldürdün ile Damulgun ve sahte mültecilerin Ambushed o yakalanır. Hae Mosu sonra işkence ve kör Han gereğidir.
Geumhwa kör olsa da, ata binmek yapabiliyor Hae Mosu, serbest bırakır. peşinde Han güçlerinin kaçarken onun körlük nedeniyle, ancak o ve Geumwa ayrılmış olsun. Geumwa o sonuçta ve oklarla atış bir şato üzerine sıkışıp Geumwa gördüğü Hae Mosu, kurtarmak için onun görevi başarısız muhtemelen nehre düşen ölü inanıyor.
Haebaek prenses çocuk babasıdır Hae Mosu’s. O, oğlu sonra yatak onu Buyeo’nun Prens Crown gider için Jumong. Diye ısrar tahta sonra Royal o ve Veliaht Prens) Cariye üzerine yeni İmparator (olan bir prens Buyeo’dan.
Serisi sonra yer alır hikaye çoğunluğunun yanıp geleceğe yirmi yıl. oğulları iki’s Geumwa gölgesinde sahip yetiştirilen kadar varlık Daeso ve Youngpo Jumong womanizing de yetenek ve korkakça prens ile zayıf içine büyüdü. Yuhwa, yeterince olmuştur diye karar verir ve sanat dövüş ve kılıç eğitimi düzenler için Jumong başlar. Adam o cezaevi tren yeraltı jailor bir baş Jumong olduğunu ve Jumong orada tren başlar. Ancak birkaç bölüm içinde, Jumong sorun neden önemli. İlk o sarayın dışına atılacağını womanizes onu neden rahibe bir kraliyet. Bundan sonra yanlışlıkla Buyeo onursuzluk için büyük Han millet ve getirerek ihtiyatlı atölye Buyeo demirci yangında, var olma maruz bırakmayın. olaylardan sonra bu iki, o ve prens bir başlık olarak görev yaptığı elimden biridir saray dan ihraç edildi. Onun sınırdışı onu öldürmek ve katillerine kuyruk göndermez az iki kardeş arasındaki rekabet sadık ona ve.
gidecek olan Buyeo etrafında merak ederken, saygısızlık ve ilk başta onu dövdü Oi, Mari ve Hyobbo adlı üç ortak soyguncular, ancak hizmet ve onun gerçek kimliğini öğrenmek kez bir ağabey olarak onu tedavi karar karşılaşır. O da, bir anda 21 yıl Seo-Hayır, Yeon Ta-Bal’ın kızı Yani eski haline çalışır ve Gyeh-Ru ticaret klan ile bir ilişki kurar.
Jumong ayrıca Damulgun bir parçası olarak kullanılan söyler o da eğitmek için kullanılan hapishanede, gizemli bir yaşlı adam karşılaşır. Jumong bunu bilmiyor olsa da, yaşlı adam Hae Mosu, babasının aslında. dar onları öldürmek için Daeso ve Youngpo girişiminden sonra birlikte cezaevi kaçan sonra Hae Mosu güçlü bir usta-öğrenci bağ aralarında büyüdükçe daha da iyi bir avcı gibi bir okçu ve olmaya Jumong eğitiyor. Jumong uzakta Ancak iken, ve Jumong babasının olabilir değil iş tamamlamak için yemin bunun üzerine kadar iyi sonra yaşlı adamın gerçek kimliğini fark etmez Hae Mosu Daeso ve Youngpo tarafından öldürüldü. Jumong sonunda hep öngörülen olduğunu Hae Mosu için layık halef hale geldiğini görünce, Geumwa saraya geri dönmek için Jumong sağlar.
Geumwa üzerinden güç alarak’s geçici Daeso sırasında, Jumong savaş bir yaralanma sert bir yol için bir evlenmek için onu ayakta kalmış önce bir kızı, Ye Soya. Bu arada, yoğun rekabet Prens Crown sonları dışarı arasında Daeso haline vieing için her ikisi de Youngpo. Youngpo brashly yaşam Daeso’s Doğum yapan bir girişim, ama Jumong Daeso kaydeder ve kazanırsa onun güven. Jumong, Daeso karşı kullanır ve millet Han ile yardımcı onun gibi köle gönderilecek üç edildi mülteci grubunun bir teğmen, commandeers ve dağlarda yerleşim kendi kurar onun. Jumong isimleri bu yeni yerleşim Damulgun, sembolik canlanma olduğunu. Yıllar geçtikçe sonraki üç, yeni Damulgun (Jumong başkanlığında) ve Gyeh-ru (No başkanlığındaki tarafından So Seo) afiş birinin altında yakındaki yerleşim birleştirmek işbirliği yapmak. millet ile Han birçok mücadeleler ile Daeso, Youngpo, Buyeo ve krallığın Goguryeo kurulmuştur nihayet. ; Kraliçe So Seo-No yılında Kral Jumong olur ülkenin ilk. 15 yıldan Goguryeo Jumong kuralları. Sonunda YuriJumong, oğlu ve sonra Ye Soya, hem de Jumong ölü dönmek tahmin edilmişti yakında Yuri Goguryeo Veliaht Prensi olur.

2 Responses to “Jumong TV dizisi”

  1. Tandarts dedi ki:

    Hmmm thanks for yet another very interesting post. Where do you get your inspiration for all this :|?

  2. Link Building Services dedi ki:

    I love the way you write and also the theme on your blog. Did you code this yourself or was it done by a professional? I’m very very impressed.

Yorum