DuhanSesli, Hollywood'u 30 milyon dolar dolandırdı

Tarih 29th Mayıs 2010 Yazan admin
Spread the love

duhansesli
Hollywood ünlülerinin muhasebecisi, çalıştığı isimleri dolandırmak suçundan tutuklandı.
Müşterileri arasında Wesley Snipes ve Sylvester Stallone gibi birbirinden ünlü isimler olan muhasebeci Kenneth Star, Uma Thurman sayasinde yakalandı. Star’ı faturaları ve vergilerini ödemesi için işe alan Uma Thurman, bir süre sonra, hesabından 1 milyon doların eksik olduğunu fark etti.
Kenneth Star’ın hesabından para aşırdığını anlayan Thurman, polise gideceğini söyledi. Star, polise gitmemesi için Thurman’ın parasını tam olarak geri ödedi ama diğer müşterileri arasında dedikosu hızla yayıldı.
FBI’ın olaya dahil olmasıyla beraber, aralarında Al Pacino, Martin Scorcese ve fotoğrafçı Annie Leibovitz de olduğu bir çok ünlü isim, muhasebelerinin ve yatırımlarının Star’ın elinde olduğunu söylediler.
Gayrimenkulleri hakkında araştırma yapılan Kenneth Star’ın, yaşadığı evin 7,5 milyon dolar değerinde olduğu öğrenildi. Ünlülerden çaldığı para ile oldukça lüks bir yaşam süren Star, son olarak Manhattan’daki dairesinde giysi dolabına saklanmış halde bulundu ve tutuklandı.
Kenneth Star’ın dolandırdığı ünlülerden bazıları, çalınmış paralarının ancak yarısını alabildiler, kimisi ise hiç alamadı.
Düzenliyen: By_Karizma

3 Responses to “DuhanSesli, Hollywood'u 30 milyon dolar dolandırdı”

  1. iphone guide dedi ki:

    I agree with you. This type of projects should be encouraged and I think that these type of projects are the projects for the future. . . . .

  2. iphone guide dedi ki:

    Hey – great blog, just looking around some blogs, seems a really nice platform you are using. I’m currently using WordPress for a few of my blogs but looking to change one of them over to a platform similar to yours as a trial run. Anything in particular you would recommend about it?

  3. 18 film izle dedi ki:

    This article gives the light by which we are able to observe the actuality. this is very good one and gives in depth information. thanks for this nice article.

Yorum