+7 Basma Geliyor

Tarih 21st Eylül 2019 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Teknoloji, Youtuber, Zula Oyun

Zula Süper Lig 3. Sezon Şampiyonu Galatasaray E Spor

Tarih 9th Mayıs 2019 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Zula Oyun

Zula Süper Lig’de büyük bir mücadeleye sahne olan sezonun ardından finaller 4-5 Mayıs tarihlerinde Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşti. Kıran kırana maçların oynandığı finallerde son iki sezonun şampiyonu Galatasaray Espor şampiyonluk ipini göğüslemeyi başardı.

Şampiyon Değişmedi

Zula Süper Lig final maçında, yarı finalde Mod-Z’yi 2-1 alt etmeyi başararak finale yükselen 1907 Fenerbahçe ve Gamers of Future karşısında 2-0 kazanarak finaldeki yerini alan Galatasaray Espor karşılaştı. 1907 Fenerbahçe’nin lig birincisi unvanıyla çıktığı karşılaşmada takımlar Favela, Gaziantep Mülteci Kampı ve Düğün Salonu haritalarında kozlarını paylaştı. Üç haritada da başarılı bir performans ortaya koyan Galatasaray Espor, rakibini 3-0 mağlup etmeyi başararak Zula Süper Lig’de üçüncü şampiyonluğunu elde etti.

Muhammet Biroğlu – Youtube

Tarih 20th Nisan 2019 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Zula Oyun

Zula Süper Lig’de kıran kırana mücadelelere sahne olan sekizinci hafta geride kaldı. Oluşan puan durumu itibarı ile 1907 Fenerbahçe ve Galatasaray Espor ligi ilk iki sırada bitirmeyi garantileyerek Zula Süper Lig finallerine isimlerini yazdırmayı başaran ilk ekipler oldular. Oyun Hizmetleri, Mod-Z’yi yakından takibine devam ederken Vengeance ise haftayı bir puanla kapatarak potada kalma umutlarını zora soktu.

1907 Fenerbahçe’nin Gamers of Future’ı ağırladığı maç ile başlayan hafta Vengeance ve Oyun Hizmetleri’nin kıran kırana mücadelesi ile devam etti. Haftanın son karşılaşmasında Ice Warriors ve Bursa Espor karşılaştı. İki takımın da iyi bir performans ortaya koyduğu mücadelede takımlar birer puana razı oldular. Bursa Espor karşısında aldığı beraberlik ile yedinci sıraya yerleşen ICE Warriors rahat bir nefes alırken, son haftada oynanacak maçlar hem üst sıralar hem de alt sıralar için büyük önem taşıyacak.

2. Sezon Rekabet Turnuvası şampiyonu olarak ligdeki yerini yeni sezonda alan COZA Esports, ilk sezonunda iyi bir performans sergiliyordu. Koç Just1st takımdan ayrıldıktan sonra sorunlar yaşayan, ilk sezonun verdiği heyecan ve tecrübe eksikliği ile üst üste puan kaybı yaşayan COZA Esports sıkıntılı haftalar geçirerek dokuzuncu sıraya kadar gerilemişti. Bu hafta oynadıkları iki karşılaşmada topladıkları dört puan onlar için adeta bir dönüm noktası oldu.

COZA Esports, 12 Nisan Cuma günü ligin tecrübeli ve başarılı ekiplerinden Oyun Hizmetleri ile oynadığı karşılaşma ile maça başladı. İlk karşılaşmada Çin Bahçeleri haritasında zorlansa da ikinci karşılaşmada Gaziantep Mülteci Kampı’nda iyi bir oyun ortaya koyarak maçtan bir puan ile ayrılmayı başardı. İkinci maçında ICE Warriors ile karşı karşıya gelen COZA, iki maçta da iyi bir performans göstererek rakibine üstünlük kurmayı başardı ve maçtan üç puanla ayrıldı. Aldığı sonuçlar ile sekizinci sıraya yerleşen COZA için gelecek hafta oynanacak maçlar büyük önem taşıyacak.