Siyah`8 E-Sports Turnuva Takımı

Tarih 1st Şubat 2019 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Teknoloji, Video Klip, Zula Oyun

Siyah`8 E-Sports takımı logosu rekabet turnuvasında oynadı kaybetse bile oraya adını yazdırması yeter. Kendimizi geliştirip daha iyi yerlere gelme dilekleri ile

Saygılar: Gamze Sayman

Eski logomuzu bilmeyenler için alt kısma o logomuzu`da ekliyorum.

 

 

GENİŞ EKRANDA SADECE OYNADIM REKABETÇİ

Tarih 5th Ocak 2019 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Teknoloji, Zula Oyun

22-23 Aralık tarihlerinde Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşen Zula Süper Lig finallerinin ardından 2. sezonun tüm genel istatistiklerine dair bir infografik yayınlandı.

Lig aşamasının ve finallerinin Galatasaray Espor’un şampiyonluğuyla sonuçlanmasının ardından 3. sezona dair geri sayım başladı. 10 takımın katılımıyla Zula severlere merhaba diyen Zula Süper Lig 2. sezonu, 65 oyuncunun eşliğinde 90 karşılaşma gerçekleşti. Toplamda 2.912.015 izlenme rakamına ulaşılırken tüm maçlar 4.815 dakika sürdü.

22.203 skorun yayında oyuncular toplam 5.318asist yaparken en çok tercih edilen silahlar M468, AUG A3 ve AWP oldu.

Galatasaray Espor’un şampiyonluğunda önemli katkılarda bulunan Koko, lig aşamasının MVP’si olurken, yükselen yıldız W4siLi en iyi Taarruz oyuncusu, ligin en tecrübeli oyuncularından VonS ise finallerin MVP’si olmayı başardı.

Zula Oyun

Tarih 27th Eylül 2018 Yazar admin YazdI 4 Yorum Kategori: Teknoloji, Zula Oyun

Zula, MadByte Games tarafından geliştirilen, Lokum Games tarafından dağıtılan, MMOFPS türünde Türk yapımı video oyunudur. Oyun Türkiye’den sonra ilk defa Brezilya’da, 2016 yılının Haziran ayında, Playspot firması tarafından yayımlanmıştır.

Bir çok etkinlikleri mevcut rekabet olsun, lig maçları olsun, bir çok yönden önemli bir yer edinmiştir.

iki büyük takım tarafından kabul görülmüş vede 2 en iyi takımı kendi aralarına almıştır. Bunlardan biri Fenerbahçe diğeri Galatasaray iki güzel takım arasından seçim yapmıştır.

Saygılar: Gamze Sayman Zula Oyun Oyuncusu.