Zula’nın 2. Sezon Rekabet Turnuvası başlıyor

Tarih 12th Ekim 2018 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Haberler

Zula’nın 2. Sezon Rekabet Turnuvası başlıyor!

2018 International Cup heyecanının ardından heyecan kaldığı yerden devam ediyor! 2. sezonuyla yakın zamanda Zula severlerle buluşacak Zula Süper Ligi ve Zula Rekabet Turnuvası, sezon genelinde 3.500.000 TL ödül havuzu sunuyor.

2. sezonuyla Rekabet Turnuvası’na merhaba diyecek olan Zula’cılar, birbirinden eğlenceli ve rekabet dolu maçlara hazır mısınız?

Turnuva İşleyişi

512 takımlık Rekabet Turnuvası, Çift Maçlı eleminasyon sistemi eşliğinde 4 Rekabet grubundan oluşacak.
Her grupta 128 takım kıyasıya mücadele edecek.
Her grubun kendi şampiyonları olacak.
Her rekabet grubundan 1 takım offline olarak gerçekleşecek Rekabet Turnuvası finallerine çıkmaya hak kazanacak.
4 takımın katılacağı offline Rekabet Turnuvası sonucunda ilk 2 sıraya giren takımlar büyük ödüllerin sahibi olacak!
Turnuvaya nasıl başvururum?

Ödül Havuzu

Online mücadele her bir grup için 5.500 TL, toplamda 22.000 TL;

1. Takım 2000 TL
2. Takım 1000 TL
3. Takım 600 TL
4. Takım 300 TL
5.- 8. Takım 200 TL
9.-16. Takım 100 TL

İlk 8’e giren takımlarımız (yarı finale çıkan), takım başına 200 ₺, ilk 16’ya kalan takımlarımız ( çeyrek finale kalan) 100 ₺ nakit para ödülünün sahibi oluyorlar.

Offline finalde sadece 2 Süper Ligi bileti yok! 8.000 TL nakit para ödülü de sizleri bekliyor!

1. Takım 4000 TL
2. Takım 2500 TL
3. Takım 1000 TL
4. Takım 500 TL

Rekabet Turnuvası Nedir?

Aktif Klan sıralamasına göre 512 Zula takımının dahil olabileceği Rekabet A, B, C ve D gruplarından oluşan turnuva sistemidir. Takımların çift maçlı elminasyon formatında oynayarak Zula Süper Ligi’ne yükselmeye çalıştıkları Rekabet Turnuvası’nda, her bir grupta ilk 16’ya kalan takımlar, 30.000 TL nakit para ödüllü havuzdan pay sahibidir.

(Çift maçlı eleminasyon sistemi: Bir takımın, en az iki maçı kaybetmesi üzerine turnuvaya son verdiği bir tür turnuva sistemidir. Tekli eleminasyon sisteminin aksine, birer mağlubiyet alan takımlar turnuva ağacında yenilenler(loser bracket) tarafından ilerler.)

Hangi grupta yer alacağıma nasıl karar veriliyor?

Turnuva başvurularında herhangi bir güç sıralaması ve ayrımı yapılmamaktadır. Aktif Klan sıralamasına göre kabul gören başvurular, tamamen rastgele olmak üzere karıştırılır ve gruplara dağıtılır.

Turnuvaya nasıl katılırım?

Turnuva başvurularınızı “BAŞVURU FORMUNU” doldurarak başvurabilirsiniz. Turnuva başvurularınızı “BURAYA TIKLAYARAK”oluşturabilirsiniz.

​Not: Nakit para ödülleri GPay üzerinden oyuncularımıza gönderilecektir. Başvuru sırasında iletilen Cep Telefonu numarasının GPay hesabına bağlı olması gerekmektedir. Oyuncularımız ödüllerini GPay üzerinden herhangi bir kesinti olmadan istedikleri bankaya aktarabileceklerdir.

Turnuva Takvimi

Kayıtlar 18 Ekim Perşembe günü 12:00’de sona erecek ve devamında belirlenecek eşleşmelerin ardından 22 Ekim Pazartesi günü turnuva start alacak.

Kore dizileri izlenme rekorları kırıyor

Tarih 16th Mayıs 2012 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Haberler


Kore dizileri acayıp şekilde yoğun izlenme kitlesile en iyi Drama dizi yayınlamada ilk sırada yer alıyor.

3 yıl sonra denetim

Tarih 20th Mart 2012 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Haberler


Kuzey Kore üç yıllık aradan sonra nükleer tesislerini denetime açtı
Kuzey Kore yönetiminin üç yıllık aradan sonra nükleer tesislerini yeniden Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu (UAEK) denetimine açtığı bildirildi.
Merkezi Viyana’da bulunan Uluslararası Atom Enerjisi Kurumu (UAEK) yetkilileri, Kuzey Kore yönetiminden ”Nükleer tesislerinde denetim yapmak üzere davet aldıklarını” doğrularken, müfettişlerin ülkeye gidiş tarihi ve denetim programının detaylarının Kuzey Kore yönetimi ve nükleer görüşmelere taraf ülkelerle görüşüleceğini belirtti.
Bu arada Kuzey Kore yönetimi bir yandan UAEK müfettişlerini ülkeyle davet ederken diğer yandan uzun menzilli roketle donatılmış bir uyduyu fırlatacağını duyurdu.
Kuzey Kore yönetimi geçen şubat ayı sonunda yaptığı açıklamada, uzun menzilli roket denemelerini durdurduğunu ilan etmişti.
Diplomatik gözlemciler, BM Güvenlik Konseyi’nin aldığı karar uyarınca uzun menzilli silah denemesi yapması yasaklanan Kuzey Kore yönetiminin bu açıklamayı, Güvenlik Konseyi üyesi ülkelerle kesilen görüşmelerin yeniden başlamasını ve bu vesileyle ABD’den yeniden gıda yardımı almayı sağlamak üzere yaptığı tahmininde bulunuyor.
UAEK yetkilileri Kuzey Kore nükleer tesislerinde denetim yapmak üzere ülkeye müfettiş gönderilmesinin önümüzdeki günlerde kesinlik kazanacağını bildirdiler.
Kaynak: Haber Türk Gazetesi
Ekleyen: Burak