Müzikle Dans 'ın Uyumu 2010 UK Tommy and Charlie Hip Hop

Tarih 26th Mayıs 2010 Yazar admin YazdI 9 Yorum Kategori: Haberler

Charlie Bruce
Charlie Bruce grand BBC One nihai olarak So You Can Dance Think’s Britain’s Favourite Dancer isimli

patlayıcı performanslarının altı hafta, biraz dans dünyanın önde gelen koreograflar birinin himayesi altında provalar yorucu ve dramatik kararlar, sonra Charlie Bruce İngiltere’s Favourite Dancer seçildi ve ilk serinin birincisi taçlandırıldı BBC One’S So You Can Dance düşünün.
diğer finalist gördüm dramatik bir son hafta sonra Robbie Beyaz Onlar bu gece’s Grand Final için başlı olarak rekabet, bir yaralanma prova sürdürülebilir nedeniyle geri, gerilim kalan üç finalist arasında ateş adım oldu.
Gösteri Pop Jazz, Tango, Hip Hop, Samba, Lyrical, Broadway, Jazz ve grupların çiftler Çağdaş rutinler, yanı sıra çok önemli soloları, finalist işlerini evde izleyiciler etkilemek ve şans olsun kesip vardı ABD göstermek dans etmek ve ev 100.000 £ ödül alır.
Robbie, ev sahibi ile gösterinin başında göründü için durup Cat DeeleyEski yarışmacılar edildi Alastair Postlethwaite, Mark Calape ve Drew McOnie rutinleri rakip finalist ile ortaklık içinde.
McOnie sonra eski dans partneri ile takım Hayley Newton serisinden Hakimler Favori dans gerçekleştirmek için – onların çok sevilen Çağdaş ‘Bed’ rutin Hafta 2, koreografisi yapıldı Raphael Bonachela.
tüm performanslar sonra, hakimler akşam performansları yansıtıyordu.
Nigel Lythgoe şöyle dedi: “Tüm dansçılar ilham ve vardı, sanırım, seri iki, hepsi dansçı orada seçmelere olacak şaşkınlık eğer dışarı oturan esin kaynağı olacak. Hepsi kalkmak için gidiyoruz ve bu geceden sonra seçmelere … birisi Bu üç hak kazananlar, ve bütün mesele sadece 100.000 £ ama aslında Hollywood 20 milyon kişiye yeteneklerini ortaya çıkarmak ve tüm bu koreograflarla çalışmaları devam … bir ömür boyu bir şans değil. ”
Için Arlene Phillips, O “kız bir savaş ve Sweet Dreams içinde Lizzie gece oldu – oyunculuk kesinlikle olağanüstü idi … O benim için kenarlı.”
Louise Redknapp bu bir bütün Girl Power hakkında: “Ben Arlene ile birlikte kulüpler vardı ve bence kabul Lizzie Sweet Dreams ve Charlie de lirik olarak.”
Sisco GomezAncak, Tommy ile söyleyerek taraflı onun Mark vurgulayın: “Bu Hip Hop temsil edildi dansçı dönen rutin ki.”
çiftler ‘performansları sonra, her dansçı vitrin yüzden İngiltere’nin Favori Dancer isimli gereken bir solo seslendirdi.
Lizzie solo üzerine Louise dedi: “Beni bu bir tek at yarışı değil diyelim! Lizzie, senin yalnız her hafta benzersizdir. Çoğu kişi kendi kafasına yaptığını şekilde spin olabilir. You are güçlü, serin edgy , heyecan verici dansçı ve seni seviyorum. ”
Tommy’s gömleksiz solo üzerine Arlene şöyle konuştu: “Tommy, ne benzersiz. Geçen hafta solo olağanüstü, bu hafta yalnız olağanüstü çok oldu söylemek zorundayım. Sen, nefes duymak, hissetmek ve müzik görmek yaşıyor. Ve gömlek alma off çok çok iyi oldu. ”
Charlie’s solo üzerine Arlene şöyle dedi: “Charlie, sadece bu gece değişti ve bu dizi sayesinde büyüdü. Bu yalnız birinin iyi biriydi. Mutlaka sizin çok iyi değildi ama ne gece boyunca yapmış mega, tatlım . Mega. ”
üçüncü sırada yer Elendi oldu Lizzie GoughBırakarak Tommy Franzen ve Charlie başlık için kafa kafaya gitmek.
Yarışmaya Lizzie zamanı ki, Arlene şöyle dedi: “seyirci zil ve oy ver, telefonlar Lizzie için şu anda koreograf ve üreticilerden bir şekilde bu olağanüstü yetenek almak için zil olacak. biliyorum ki.”
onu eleme sonrasında, Lizzie şöyle dedi: “Ben farklı bir stil her hafta geçirdim, çünkü ben terbiyesiz bir rutin hiç ettik şanslıyım sanma. hala Amerika’ya gitmek ve orada canına gidiyorum! ”
Cat Deeley sonra sonuçlarını açıkladı ve zor çalışma hafta sonra, bu İngiltere’nin Favori Dancer Charlie olduğu açıklandı!
duyuru sonrasında, Nigel dedi: “Ben tükendim. için bu serinin genelinde büyümeye harika olmuştur Tommy ve Charlie gördük. Her iki muhteşem bu akşam ama, benim için, Charlie onu kenarlı. çok doğru mutlu olmak için gidiyorum Amerika onu al. ”
Ve yeni tepeli şampiyonu, duygusal ve ağlamaklı Charlie, şöyle dedi: “Ben kesinlikle sessizim. Çok teşekkür ederim. Ben yaptım. Yaptım … Bunu asla unutmayacağım!”
Sonuçlarından vardı performanslar gösteriyor Robbie Williams şan resmi Sport Relief tek Morning Sun, bir grup dans I Gotta koreografisi Feeling üç finalist featuring Paul Domaine; Muhteşem bir rutin Lady Gaga’s Bad Romance tüm show eski dansçı yeniden birleştirme gibi.
Düzenliyen: By_Karizma