İki gün içinde Facebook kadar sonra ikinci kesintisi

Tarih 10th Ekim 2010 Yazar admin YazdI 4 Yorum Kategori: Haberler, Teknoloji

facebook
Facebook Perşembe, siteye bir satır erişim ikinci gün engel oldu birkaç saat için birçok kullanıcı için aşağı oldu.
“Bugün kullanıcıları bir dizi için kullanılamıyor gibi site neden yaşadığımız teknik sorunlar nedeniyle,” bir sözcüsü bir e-posta söyledi. “Sorun giderilmiştir ve herkes şimdi. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz Facebook erişimi olmalıdır.”
Sorunu ve erken Perşembe öğleden sonra başlayan yaklaşık 17:30 ET tarafından çözüldü.
Sözcüsü sorunun bir üçüncü taraf ağ sağlayıcısı ile ilgili sorunlar, aşağı site kapatmaya ya da birkaç saat için, kötü bir yavaşladı Çarşamba gelen biri ile ilgili olmadığını söyledi. O Perşembe günkü kesintisi niteliğine ayrıntı vermedi.
500 milyondan fazla kullanıcısıyla Facebook, dünyanın en büyük sosyal ağ sitesi.
geliştiriciler için Facebook günlüğü, bir post site platformu ile, ya da bir zaman gecikmesi “, gecikme sorunları yaşıyor” olduğunu söyledi. Ancak bazı teknik gözlemciler geliştiricilerin platformda gecikme sorunun tamamını neden olduğu olasılığı olduğunu iddia.
Her zamanki gibi, Facebook’un kesintisi iyi, Twitter sosyal çöpçatanlar binlerce neden … Facebook hakkında konuşmak.
“Biri Facebook kısa sürede düzeltmek gerekiyor,” diye Twitter yem Gizmodo blogger Rosa Golijan yazdı. “Ben göstermek için cıvıldamak hoşlanmıyorum ben aşağı olan bu konuda bütün hikayeler ‘gibi birşey.”
(Öz-farkındalık derecesi muhtemelen) ile diğer kesinti etkileri hakkında söylediği süre Çeşitli alaycı Twitter kullanıcıları, beslenme yetersizliği sanal bitki ve Farmville hayvanların kaderi şikayet etti.
“OPB KIRILMA HABER: Facebook aşağı ise,” Oregon Kamu Yayıncılığı’s yem bir mesaj okudu. “İşçi verimlilik yükselir. ABD’nin durgunluk dışarı tırmanıyor.”
Düzenliyen: Arif

Tebrikler Kuruluşumuz'dan Hizmeti ve Gold Sağlık Paketi (Dolandırıcılık)

Tarih 5th Eylül 2010 Yazar admin YazdI 5 Yorum Kategori: Haberler

Arkadaşlar daha demin telefonuma bir mesaj geldi. Numaraya baktım kontörlü bir hat numarası ve güya ben ücretsiz acil ambulans hizmeti ve tam kapsamlı %80 indirimli check-up kazanmışım. Bu sıra hastaneye sık gidiyorum özel hastaneye değil Cerrahpaşa’ya ki oradan da böyle bir mesaj gelmeyeceğine göre. Bende dedim acaba bilgilerimi özel bir hastaneye mi verdiler.
Şu internet iyiki var diyorum. Bazen çünkü sizi kimden mesaj geliyor, kim arıyorsa. Ben hemen temkinliyimdir Google da aradım çünkü ne olur ne olmaz dimi.
İşte o Mesaj
hediyeler
Arkadaşlar Google arama sonucunda ilk çıkan 1. sıradaki siteye bakın. hemen o sitelerine de girdim. Ve Sonuç :
mesaj hastane
Sen milyarca para harcayacaksın da böyle basit bir site mi yapacaksın. Hastane sitesiymiş güya hastane sitesine bakın. Hiç mi hayatımızda radyoloji veya hastane sitesi gezmedik. Aman dikkat benden uyarması
Düzenliyen: By_Karizma