Chuno Tv Dizisi

Tarih 23rd Kasım 2010 Yazar admin YazdI 2 Yorum Kategori: Biyografi, Dizi

Chuno
 
Chuno (yaktı. Slave Avcılar ve aynı zamanda bilinen izleyen Memurları) bir Güney Kore üretilen tarafından drama tarihsel eylem Kore Broadcasting System ve fiyaka 6 Ocak 2010.
Konusu
Set sırasında Joseon Hanedanlığı, Chuno Won Kim Hye ve şu hikayenin Lee Dae Gil, Song Tae Ha.
Lee Dae Gil Hwan Kim Seong tarafından Ölümle oldu yıkılmış bir aile soylu bir (큰놈 이 / Big One). Kim Seong Hwan Gil-kardeşi Dae yarısı ama aile Gil’s Dae tarafından bir köle vardı. Kim kilitli Hye Won) idi (O yanık aşağı Dae Gil evinde kız kardeşi onun ne zaman bir kulübe ve aşık olduğun Gil Dae ve sol için ölmeye tarafından o çünkü dehidratasyon. Yangın zaman üzerinde ev ayarlamak o kullanılmış bir orak yüzleşelim için slash Dae Gil. çöktüğünde ev, Un Nyun / Hye Won öldürüldü düşünce Dae oldu Gil. 10 yıl geçti. Tahrik intikam arzusu onun tarafından, o sokak yıl sert hayatta onun ve avcı bir köle olarak yapar onun adı.
Şarkı Tae Ha onlar Qing Hanedanlığı ile savaşı kaybettikten sonra rehine olarak ele alınmış, prens ile birlikte, o askeri bir generaldi. Tae Ha savaş sırasında eşi ve oğlu kaybetti. Daha sonra, sadece kendilerini daha da büyük bir siyasi kargaşa kayıtlı bulmak için geri geldi. Prens ve öldürüldü Tae Ha ve mücadele yiyecek çalmak çerçeveli bir köle indirgenen edildi. Ancak, asla ve dünyayı değiştirmek için insanlar için eşit bir ülke inşa etmek inanç vazgeçmez. o geç prens küçük oğlu tehlikede olduğunu öğrenir, o ve kaçmak için eşit ülke için yola çıktılar belirlenmiştir. onlar ve romantik bir ilişki başlatmak süre sonra evlendi yanlışlıkla, o Hye Won birkaç kez kaydeder. Hem erkek hem de kocası onu ilk aşkı ve Tae Ha olarak Hye Won, Dae Gil ile bir aşk üçgeninin içinde dolaşmış olur.
Karakterler
Lee Dae Gil doğuştan olduğu gibi bir adam olduğum bir Yangban ailenin servet onun ve kaçar, bozma onun adını ev setleri ateş kardeşi (soylular), ama onun yarısı. intikam için yanan bir arzu ile Ramen, o köle kaçak yakalanması ayırıyor kendini ve takip verir.
Şarkı Tae Ha, arkadaşıyla iyi subay ve bir köle üzerinde önce, çalıştırmak için askeri bir düşüşün zarafet vardı olmuştur onun Veliaht Prensi Sohyeon. Onun karakteri ve siyasi hareket bir günah keçisi olarak olur yetkililer hükümet bir porsiyon kölesi yaptı. O kaçış ailesini ve bunun için ara bir karar yapmak için, komplo komplo kavgalar karşı muazzam bir.
Hye Won, eski bir köle. O vardı o zaman Gil ile Dae aşktı bir Yangban (asil). O) yanan ev, vb oldu bir orta sınıf vatandaş zaman onun üvey kardeşi Kim Seong anne Dae Gil öldürülmesine (evin uzak Dae Gil Hwan sonra (큰놈 이) oldu zengin bir tüccar çalışıyor. O daha sonra evlilik onun kaçtı ve çalıştırıldığı bir o karşılaştık Ha Song Tae. Onlar sırasında seyahat ilişki romantik bir başlangıç evli edilmiştir.
Oyuncular
Ana Oyuncular
Jang Hyuk Gil olarak Lee Dae
Oh Ho Ji Ha olarak Song Tae
Lee Da Hae Unnyeon olarak / Hyewon
 Oyuncular Genişletilmiş
Lee Jong Hyuk Woong Chul olarak Hwang
Gong Hyung Jin Bok gibi EOP
Han Jung Soo Choi olarak Genel
Kim Ji Suk Son olarak Wang
Danny Ahn Ho Baek
Kim Ha Eun Hwa olarak Sul
Park Gi-UNG Bilinmeyen olarak
Yoon Ji Min olarak Yunji
Kim Kap Su gibi King Injo
Kang Sung Min olarak Veliaht Prens Sohyeon
Lee In olarak Veliaht Prens Bongnim
Kim Jin-Yi Seok-Gyeon olarak woo
Kim Eung-su sik olarak Yi Gyeong-
Sung Dong Il olarak Chun Ji Ho
Ahn Gil Gang biri olarak kulak
Jo Mi Ryung Elder olarak hostes girin
Yoon Ju Hee Genç hostes olarak girmek
Lee Han Wi Pogyo olarak Oh
Yoon Moon Sik Süvari olarak
Lee Dae-ro olarak ho Im Yeong-
Jo Jin Woong Seom olarak Kwak Han
Jo Sung Il jae olarak Yi Gwang-
Joo Da Genç Sil olarak Eun
Yun Gi Won Kazıkçı olarak
Jo Jae Wan Hwan olarak Kim Seong
Kim Ha Yoon Gang olarak Crown Princess
Yoon Dong Hwan Guda olarak Long (Qing genel)

Sarayın Rüzgarı Tv Dizisi

Tarih 10th Kasım 2010 Yazar admin YazdI 1 Yorum Kategori: Biyografi

sarayın rüzgarı
TV Programı: Lee, San Sarayı Wind
Revize Romalılaşmanın: Yi San / Isan
Hangul: Ayrık
Yönetmen: Byeong-hun Lee, Keun-hong Kim
Yazar:
Ağ: MBC
Bölüm: 76
Yayın Tarihi: 17 Eylül 2007 – Haziran 2008 16
Runtime: Mon-Salı 21:55
Dil: Korece
Ülke: Güney Kore
Lee Byoung-hoon, hit TV dizisi Sarayı’nda Jewel müdürü, bu yeni dönemde drama yönlendirecektir.
18. yüzyılın sonlarında ise, Lee San Joseon Hanedanlığı’nın 22 çeşit oldu! Bu en çalkantılı zamanlar hiç 500 yıllık monarşi Joseon görüldü! O demokratik değerleri savunan bir açık görüşlü, bilge kral oldu. onun şanlı zafer, çetin, pişmanlıklar ve tarihsel başarılarının öyküleri bu TV drama gösterilmiştir.
Lee San hayat hakkında bir hikaye
Lee San (Kral Jung jo) ve siyaset O kısır partizan siyaset sona erdi ve piyasa onun geniş bilgi ile ekonomi canlanmış doğal bir liderdi. O 18. yüzyılda güçlü bir paradigma yarattı ve akıllıca krallık ile yönetilen! Bu biyografik drama onun dramatik hayat kapsar ve krallık gücünü yeniden Silhak bilim adamları ve seçkin görevlilerinin başarıları gösterir.
Joseon Hanedanı sanatlar yüksek noktası. Hwaseong Kalesi’ni ve bu dönemde dikkate değer bir mimari bir başarı oldu batı bilgi krallığı içine sızmak başladı. Park Ji-won, Lee Ick, Jung Yak-yong gibi Brilliant bireylerin Kim Hong-ve Shin Yoon-bok, ne diğerleri de bu TV drama tanıtılmaktadır. İlk kez, sarayın sanat atölyesi Aekjung ofis ve Seja Ikwiesa birlikte gösterilecek. onlar da tasvir edilecek Joseon Krallığı ve 500 yıllık tarihinde sadece bu dönemde yapılan 10 başarısız suikast girişimi vardı.
aile endüstrisi bir ticaret ekonomisi ile değiştirilmesi başlayınca Ekonomik 18. yüzyılda dönüm noktası, 18. yüzyıl için bir dönüm noktası olmuştur ekonomi! kez ticari ticaret Song-yeon neden ikinci Joseon Hanedanlığı ekonomisi kökenli oldugundan ticaret örgütü ve gerçekçi tasvir edilecektir. Song-yeon gözetiminde yapılan özel Joseon Hanedanlığı ürünler Çin’in Ching Hanedanlığı ihraç edildi. Buna ek olarak, önde gelen kadın karakter Song-yeon (Eubin Sung) ve Kral Jung jo arasındaki 30 yıllık romantizm de drama bir ana tema olacak.
ordu ve askeri araştırma takviye geç 18. yüzyılda, batı teknolojisi kral hükümet karşıtı hareketleri başlatarak alevler fan çalıştı karşı krallık ve birçok siyasi hizipler içine sızmak başladı. Bu led Kral Jung jo ulusal güvenlik güçlü bir ilgi ve bir askeri birikimini almak. Bu kral ordu reformu ne zaman ve askeri araştırma artırma başladı olduğunu. Bu dönemde bir başarı hiç var Muyedobotongji, Joseon hanedanının ilk dövüş sanatları ders kitabının yayımlanması. – MBC

Jumong TV dizisi

Tarih 7th Kasım 2010 Yazar admin YazdI 3 Yorum Kategori: Biyografi

Jumong
Jumong Korece: 주몽 Hanja üzerinde drama yayınlanan olduğu tarihsel bir Güney Kore’s MBC Özel Drama Yıldönümü televizyon ağı olarak 45. Başlangıçta 60 olarak ayarlanır, MBC popülerlik nedeniyle bölüm karar için 81 kadar uzanır bu. Onun hayatı tasvir Jumong Taewang, (bir krallığının kurucusu Goguryeo). Jumong Çünkü birkaç kayıtları tarihsel bulunamadı olan detaylar, çok sanatsal lisans alınır. Çok çevreleyen orijinal mitler daha fazlası ile yerini almış Jumong aşağı-to-earth hikaye gibi doğum yaptığı ile ilgili olarak bu. Bunun bir büyük bir parçası olarak kabul ayrıca “Kore dalga.
Gojoseon’un düştü Han İmparatorluğu ve Çin. Geriye kalan sadece İmparatorluğu’na yatıştırmak Han ama ayrı şehir seçmeli hiçbir devletler var. serilerinde, Han onlara silah demir yeni gibidir tasvir zalim onların mülteci tutuklu ve gösteren alarak.
Hae Mosu, efsanevi bir asker ile güçlerini birleştirir Geumwa, veliaht prensi Buyeoyaratmak, vahşet karşı Han sırada, Damulgun(Damul ordu) Gojoseon’un mülteciler savunmak bir asker bant. Hae Mosu, askerlerin Han çatışma karşı bir yaralı sonra ve hayatta yarım yüzen aşağı bir nehir. Yuhwa) Lady prenses Haebaek kabile (sağlığı hemşireleri onu geri bulur ve onu. Ancak, Han, Mosu Hae arayan ve zemin keşfetmek o adama kabile yerle bir oldu ve) Hae Mosu, onlar (baktı gibi barınma prenses oldu. Hae Mosu zamanında kaçar ve kabile seyahat kervan bir o getirene kadar Gyeh-Ru. Gyeh-Ru kabile başkanı cetvelin tüccar, aynı zamanda, bir teklifi Hae içinde iş Mosu bir kervan adam kim değil, bilerek. Cetvel, Yeon Ta-Bal, konuşma söyler Hae onun kendisine katılmaya Mosu için çadır ve onlar tanıtmak birbirleriyle ve paylaşmak. kabile Haebaek Haber ve konuşmanın ortasında açılır yüzünde konukların görmeye şok bakmak, Yeon Ta-Bal kendini Mosu Hae başlarsa konuk olarak şüpheli onun. Ertesi gün, kervan gitti ama emek içine durur gittiğinde onlar duymak karısının Yeon söyledi. Onlar ve kamp kurmak So Seo-No doğar ve korunan, varsayım olarak Hae’s, takviye Yeon hırsızlar grup bir karşı kervan ticaretinin Mosu savunur. Yeon’s kervan hakları ile ticaret vardır Han Hanedanı kendisi, bu nedenle Yeon ve Hae Mosu kaçış bilir yakalama ödül için yaptığı harika. Bu noktada, o Mosu olan Hae tam olarak ikna konuk onun. çünkü zarardan kızı onun korumalı onun kervan vardı ve o, Yeon içinde su karar değil Mo-Hae açın.
Geumwa için Hae Mosu döner ve çatışmalar devam ettirin. Haebaek ve prenses Hae Mosu sever ve onun hakkında aynı hissediyor. Böylece, onun teklif ve birlikte yaşamak. Ancak onların amacı Damulgun ilerleme bütün mültecilerin ücretsiz olarak, Han Damulgun girişimi kurtarmak için sahte mülteci olarak askerlerini gizlemek. ve “zırhlı süvari,” Onu öldürdün ile Damulgun ve sahte mültecilerin Ambushed o yakalanır. Hae Mosu sonra işkence ve kör Han gereğidir.
Geumhwa kör olsa da, ata binmek yapabiliyor Hae Mosu, serbest bırakır. peşinde Han güçlerinin kaçarken onun körlük nedeniyle, ancak o ve Geumwa ayrılmış olsun. Geumwa o sonuçta ve oklarla atış bir şato üzerine sıkışıp Geumwa gördüğü Hae Mosu, kurtarmak için onun görevi başarısız muhtemelen nehre düşen ölü inanıyor.
Haebaek prenses çocuk babasıdır Hae Mosu’s. O, oğlu sonra yatak onu Buyeo’nun Prens Crown gider için Jumong. Diye ısrar tahta sonra Royal o ve Veliaht Prens) Cariye üzerine yeni İmparator (olan bir prens Buyeo’dan.
Serisi sonra yer alır hikaye çoğunluğunun yanıp geleceğe yirmi yıl. oğulları iki’s Geumwa gölgesinde sahip yetiştirilen kadar varlık Daeso ve Youngpo Jumong womanizing de yetenek ve korkakça prens ile zayıf içine büyüdü. Yuhwa, yeterince olmuştur diye karar verir ve sanat dövüş ve kılıç eğitimi düzenler için Jumong başlar. Adam o cezaevi tren yeraltı jailor bir baş Jumong olduğunu ve Jumong orada tren başlar. Ancak birkaç bölüm içinde, Jumong sorun neden önemli. İlk o sarayın dışına atılacağını womanizes onu neden rahibe bir kraliyet. Bundan sonra yanlışlıkla Buyeo onursuzluk için büyük Han millet ve getirerek ihtiyatlı atölye Buyeo demirci yangında, var olma maruz bırakmayın. olaylardan sonra bu iki, o ve prens bir başlık olarak görev yaptığı elimden biridir saray dan ihraç edildi. Onun sınırdışı onu öldürmek ve katillerine kuyruk göndermez az iki kardeş arasındaki rekabet sadık ona ve.
gidecek olan Buyeo etrafında merak ederken, saygısızlık ve ilk başta onu dövdü Oi, Mari ve Hyobbo adlı üç ortak soyguncular, ancak hizmet ve onun gerçek kimliğini öğrenmek kez bir ağabey olarak onu tedavi karar karşılaşır. O da, bir anda 21 yıl Seo-Hayır, Yeon Ta-Bal’ın kızı Yani eski haline çalışır ve Gyeh-Ru ticaret klan ile bir ilişki kurar.
Jumong ayrıca Damulgun bir parçası olarak kullanılan söyler o da eğitmek için kullanılan hapishanede, gizemli bir yaşlı adam karşılaşır. Jumong bunu bilmiyor olsa da, yaşlı adam Hae Mosu, babasının aslında. dar onları öldürmek için Daeso ve Youngpo girişiminden sonra birlikte cezaevi kaçan sonra Hae Mosu güçlü bir usta-öğrenci bağ aralarında büyüdükçe daha da iyi bir avcı gibi bir okçu ve olmaya Jumong eğitiyor. Jumong uzakta Ancak iken, ve Jumong babasının olabilir değil iş tamamlamak için yemin bunun üzerine kadar iyi sonra yaşlı adamın gerçek kimliğini fark etmez Hae Mosu Daeso ve Youngpo tarafından öldürüldü. Jumong sonunda hep öngörülen olduğunu Hae Mosu için layık halef hale geldiğini görünce, Geumwa saraya geri dönmek için Jumong sağlar.
Geumwa üzerinden güç alarak’s geçici Daeso sırasında, Jumong savaş bir yaralanma sert bir yol için bir evlenmek için onu ayakta kalmış önce bir kızı, Ye Soya. Bu arada, yoğun rekabet Prens Crown sonları dışarı arasında Daeso haline vieing için her ikisi de Youngpo. Youngpo brashly yaşam Daeso’s Doğum yapan bir girişim, ama Jumong Daeso kaydeder ve kazanırsa onun güven. Jumong, Daeso karşı kullanır ve millet Han ile yardımcı onun gibi köle gönderilecek üç edildi mülteci grubunun bir teğmen, commandeers ve dağlarda yerleşim kendi kurar onun. Jumong isimleri bu yeni yerleşim Damulgun, sembolik canlanma olduğunu. Yıllar geçtikçe sonraki üç, yeni Damulgun (Jumong başkanlığında) ve Gyeh-ru (No başkanlığındaki tarafından So Seo) afiş birinin altında yakındaki yerleşim birleştirmek işbirliği yapmak. millet ile Han birçok mücadeleler ile Daeso, Youngpo, Buyeo ve krallığın Goguryeo kurulmuştur nihayet. ; Kraliçe So Seo-No yılında Kral Jumong olur ülkenin ilk. 15 yıldan Goguryeo Jumong kuralları. Sonunda YuriJumong, oğlu ve sonra Ye Soya, hem de Jumong ölü dönmek tahmin edilmişti yakında Yuri Goguryeo Veliaht Prensi olur.