Güç Zehirli: Nasıl Yardımcı Toksik Hava Kirliliği Evading Devamı Plan Kontrolleri

Tarih 27th Mayıs 2010 Yazar admin YazdI 2 Yorum Kategori: Haberler

mercury_skull_s
Federal yetkililer mücadele Meksika Körfezi’nde bulunan BP petrol felaket başa gelince, büyük olasılıkla bu güç şirketlerin ülke çapında kuruluşları zehirlenmesi su devam hatırlamak yararlıdır. Güç endüstrisinin başarılı kampanyanın bir mirası bıraktığı toksik kirlilik kontrolleri kaçınmak için Zehirli nehir ve göllere. Olarak bu miras gibi çirkin, enerji sektöründe bir kez daha fazla gecikme için kullanmaya çalışan bir kaçış yolu olarak senato iklim mevzuat bekleyen manevra gibi görünüyor.
Kerry-Lieberman American Power Yasası’nın bir taslak sürümünü güç sanayi için EPA hava kirliliği kurallarına bekleyen incelemek için yeni bir görev gücü yaratacak ve yapmak zayıflaması veya elektrik üretimi güvenilirlik adına halk sağlığı güvence ortadan kaldırılması ile ilgili öneriler. Amerikan Akciğer Derneği uyardı bu hükmün olabilir EPA çabalarını baltalamaya santraller zehirli emisyonları mücadele. Ilgilendiren NRDC tarafından çabalarına uzun bir lider yankılandı oldu toksik cıva temizlemek:
Özellikle, yasa tasarısı yarar sanayi incelemek için son derece sakıncalı bir görev gücü kurdu muafiyetler için federal çevre yasa ve yönetmelikleri gelen çağrılar yarar temiz enerji santrali emeklilikler veya geçişler yavaşlattığını iddia. Hükmü dil yarar sanayi şikayet ve retorik ve ödeme için hoş olan bir önyargılı egzersiz için net tasarım yapma kızarmış olduğunu. Kirleten lobiciler Kongre ve federal kurumlara bir deregulatory dilek listesi teslim. Ajanslar bu tasarının tarafından bu istekleri gerçekleştirmek için düzenleyici değişiklikler önermeye yetkilidir.