Google Backlink Sorgulama, Back Link

Tarih 7th Eylül 2010 Yazar admin YazdI 2 Yorum Kategori: Teknoloji

backlinks
 
Backlink Sorgulama
Backlink sorgulama servisimiz bir siteye kaç adet ve hangi site (sayfalardan), link olduğunu link veren sayfaların Google pagerank değerlerini gösterir.  Backlink Sorgulamak İçin Tıklayınız

Blacklink Nedir ?

Backlink bir nevi siteler arasında Google’a referans olmak gibi bir şeydir, bir site diğer bir siteye link veriyor ise o siteyi önermiş ve referans olmuş demektir.
Bu olay neye yarar ? bu olay bir sitenin hızlı indekslemesini ve referans kelimesinde yükselmesini sağlar, tabiî ki link aldığınız sitelerin Google’deki sıralaması önemli olacaktır .
Örnek olarak şöyle yansıtmak isterim bir site kelimesinde 1. sayfada ise sizin siteniz 10. sayfada ise bu siteden link almak sizi 2. veya 3. sayfalara kadar taşıyacaktır.
Link aldığınız sitenin Page Rank değeri yüksekse sizinde Page Rank değerinizin yükselmesini sağlayacaktır.
Backlink alınmalımı ? backlink alınabilir yanlız çok dikkat edilmeli ve zamanlı backlink alınmalıdır, yanlış ve hızlı backlink alımı siteyi Google arama motorunda listelemeden kaldırılmasına sebep olabilir.
Seo ve backlink birleşimi nedir ? Backlink seo’da olmazsa olmazımıdır, tüm bu konuları seo makaleleri bölümümüzde sürekli güncel olarak sizlere sunmak için gayret göstereceğim.
Düzenliyen: Kenan Demir