Bir dizi daha kadrosunu eksiltiyor

Tarih 22nd Ağustos 2010 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Haberler

arka siradakiler
Hani yapımcı twitter’den dizisiyle ilgili tüyo verdi?
Arka Sıradakiler dizinde ayrılık olacağı imasında bulunan Birol Güven, dizinin izleyicilerini iyice merakta bıraktı.
Televizyon Gazetesi’nin haberine göre, Twitter’daki hesabından Arka Sıradakiler’in kadrosunun eksileceğini söyleyen Güven, ser verdi, sır vermedi. İşte o satırlar: “Arka Sıradaki oyuncu arkadaşların bazılarının diziden ayrılmasının da yeni arkadaşların diziye katılmalarının tek bir nedeni var, senaryo. Her dizide hikaye gereği değişiklikler olur normaldir. Kimin ayrıldığı, kimlerin devam ettiğini, kimlerin ölmediğini söylersek ne alamı kalır ki? Düğümler yavaş yavaş çözülecek..
Düzenliyen: By_Karizma cxls

Arka Sıradakiler 119.Bölüm Özet ve Videosu, Sesli Sohbet, Bk 'de

Tarih 5th Haziran 2010 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Haberler


ARKA SIRADAKİLER’İN BEKLEDİĞİ GÜN GELDİ!
Sedat Kemal’in karşısında suçunu kabul etmekten başka çare bulamaz. Kemal Sedat’ı polise teslim eder!… Cemre’nin de kaçırılmasından dolayı yaptıklarından büyük bir pişmanlık duyan Sedat, Hakan’ı bulur!… Hakan ise, Zehra ve Cemre için hazırladığı planı sonlandırmak üzeredir!… Diğer tarafta Zehra ve Cemre onları alıkoyanların ellerinden kaçmayı başarırlar. Ancak, tehlikenin geçtiğini sanıp kurtulduklarını düşünürken, hiç beklemedikleri bir durumla karşılaşırlar!… Kerem intikam planı için hazırlıklarını sürdürürken küçük bir kaza geçirir. Soluğu hastanede alan Kerem, Oktay’la karşı karşıya kalacağından habersizdir!… Oktay Dizdar’ın mezarını ziyaret eder. Dizdar’ın mezarı başında geçmişiyle ilgili her şeyi hatırlamaya başlar. Oktay’ın ve onu sevenlerin uzun zamandır beklediği gün nihayet gelmiştir!….
Bence dahada ortalik karışacak heyacanla bekliyoruz – 06:06:2010 Pazar. Yorumlarınızı Bügünden bekliyorum sizce nasil olur.