Askerlik bedelli oldu

Tarih 28th Kasım 2011 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Haberler

Arkelik bedelli oldu ama bazılarına göre  eskiden  söyle denirdi her erkek asker doğar şimdi ise her fakir asker doğar oldu. Şimdi diyorumki   harbi herkez isyanda bunda fakirler ön planda  napcaklar göndermemmek için kredi çekip  sonrada intaharmı etsin ödeyemedigi zaman borçu sizce.

Sensiz gecen zamanlarda oluyor

Tarih 25th Kasım 2011 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Blog

Sensiz gecen zamanlarda bile seni hep aklıma tutmaya çalışsamda nafile hayran kalmak sana tutulmak geçici olmasadı keşke sensiz gecen günler ama sana terar dönmemi sağladı işte ozman yine  bana dönseydin tazelenmiş bi  aşk dogardı.

Alemde tek olan yep yeni portal

Tarih 25th Kasım 2011 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Blog

Alemde tekiz  ve yenileniyoruz zamanında iyidik yine  geri dönüyoruz en iyi en güzel sohbetler burda. Siz degerli misafirlerle birlikte güzel dakikalar geçirecez.

WordPress yenilendi yeni sürümüle çok harika

Tarih 23rd Kasım 2011 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Haberler

WordPress yenilendi ve  yeni sürümüle  harika sizlerede tamsiye ederim dahada yeniliklerile sizlerle olcak bunlunla kısıtlı kalmayacak.  WordPress ve google iş birligile yenileniyor..

Geri dönüş olcakmı

Tarih 23rd Kasım 2011 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Blog

Geri dönüşüm olcakmı olacak çok yakında geri dönüyorum sizlerin arasına geri sayım başladı ve size dönecegim hevesim geliyor terardan..!!

Herşeyin gelişi burdan belli

Tarih 23rd Kasım 2011 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Blog

Herşey gelir gider zamanla ama bir şey varki onun gelişi çok farklı gidişide ya ölüm yada intiharla sonuçlanıyor onun adı aşk tır.

Seslisohbetbk'den şiir

Tarih 21st Kasım 2011 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Şiir

Kalbimi verdim sana
istersen kır parçala
Ölsemde geri almam
Çünki o benden sana hatıra
Belki ebediyen  sende kalacak
Belki seni benden başkası alacak
İşte ozaman sevgilim ölüm bana kurtuluş olcak…

Omegle

Tarih 21st Kasım 2011 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Haberler

Omegle çok farklı olarak  kameralı sohbet imkanı veren bi sohbet portalıdır. super misafir ortamı olan yurt içi ve yurt dışından rasgele kişile sohbet etmeye yarar deneyin göreceksiniz. Üsteki sohbet  linkinden giriş yapabilirsiniz.

Zamana karşı yarış

Tarih 21st Kasım 2011 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Blog

Zamana karşı yarış yapıyoz çok yakında zaman  bizim ilaçımız olacak biz buna inanıyoruz. Yarınlarda ve gelecegimizdede siz olacaksınız seslisohbetbk  farkıla çok ileri düşüyoruz egerki düşündüklerimiz olursa  bizde bu alemin  içine adımızı kazıyacagız. Dostlarımızla  birlikte   herzaman burda seslisohbetbk sesli sohbet farkını his edecez.

Seslisohbetbk sizinle terardan bir olacak

Tarih 21st Kasım 2011 Yazar admin YazdI 0 Yorum Kategori: Blog

Sizinle terardan  yeniden  güzel hoş hosbetlerle gelicektir. Kimse çekemedi çekemezde bizi çekemiyenler yüzünden sitemiz düştü ama  en yakın zamanda  geri dönecektir yerine gelicektir.